ki-qi

Kdy vyjde kniha Náruč údolí stínů?

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jkdy vyjde kniha Náruč údolí stínů autor je Petr Kopl. Nebo jestli už vyšla.Nemůžu ji nikde na internetu najít a strašně moc chci vědět jak to dopadne. Moc děkuji za odpověď.

P.S. je to spíš comics.

Doplňuji:
Ještě bych se chtěla zeptat jestli by jste mi popřípadně neposlali odkaz kde koupit. Dekuji

Odpovědi
Nespi

Ahoj, zatím nikde není uvedený termín vydání, ale vzhledem k časovému odstupu už by to mohlo být brzy. Jak to dopadne se stejně nedozvíš, protože potom bude následovat další díl „Útěk z Údolí stínů“. :) Sešit pak určitě budeš moci koupit na stránkách nakladatelství alpress.cz, které vydalo i první díl. Můžeš zkusit napsat stejný dotaz jim nebo přímo autorovi na mail autor@petrkopl.cz.