terka99

Narozeninovy darek pro p. ucitelku , jaky???

Ahoj, moje nejoblibenejsi p. ucitelka bude mit za tyden narozeniny. Ja ale nevim co bych ji mela dat…uci zemak..dejak.­.matiku.. Ma rada modrou a hnedou barvu, prirodu…a uz neni nejmladsi…mam ji moc rada a chci aby to bylo neco originalniho, aby az se na to podiva vzpomene si na me…
Dekuju za kazdicky napad ;) Terka
Doplňuji:
Panx…my ji taky dame za celou tridu..ale chci ji dat i neco za sebe ;) dik

Odpovědi
Radinka

Co třeba propiska, hrneček s nějakým originálním motivem?

panxnotdead

Ahoj, my dáváme dárek jako celá třída, takže vybereme cca 30kč a koupíme jí třeba masáž a tak. :)