Ellin

Narostou mi vlasy po prodělané mentální anorexii zpět?

Ahoj, bohužel důsledkem MA jsem přišla o velkou část svých vlasů a i když se přes půl roku snažím dodržovat životosprávu a beru vitamíny tak vlasy rostou velmi pomalu ale díky bohu už nepadají..Myslíte že mi mohou po určité době opět narůst nebo raději mám počítat s horší variantou že narostou ale už né tak kvalitní? Předem děkuji za reakce..Ještě chci poznamenat že jsem hladověla skoro půl roku a také mám nejspíše sníženou funkci štítné žlázy

Odpovědi
pizlicka

To se spraví, neboj. Jestli to zvládneš, každé ráno sněz jednu polévkovou lžíci slunečnicových semínek a za půl roku uvidíš! Ta hustota bude úžasná. Já je jedla, protože mi vypadaly následkem braní kortikoidů.