Sůwa

Nárok na slevu z dopravného pro seniory s trvalým pobytem v zahraničí, ale i s českým OP.

Prosím, kde bych našla info, zda mají nárok na slevu v MHD Praha, případně PID, nebo další slevy z jízdného? Jedná se o seniory s trvalým pobytem v Holandsku, mají ale i OP ČR. Děkuji. Sůwa

Odpovědi
mj81

Zkusil bych hledat na webu firmy Ropid (Regionální organizátor pražské integrované dopravy), tam na to mají přímo sekci.

Zdroj: www.ropid.cz/ta­rif/seniori-v-pid__s189x299.html