Cudlajs

Mám nárok na slevu na dani, ukončil-li syn předčasně studium na SŠ a zaregistroval se na ÚP? 18 mu bude v listopadu.

Dobrý den,
můj syn ukončil předčasně studium na střední škole k datu 2.3.2016 a poté se zaregistroval na úřadu práce s tím, že nikde nepracuje. 18 roků mu bude až v listopadu. Chci se tedy zeptat, dokdy mám u zaměstnavatele nárok na slevu na dani. Díky předem za odpověď

Nejlepší odpověď
ivzez

Do 2. 3. 2016.
Při předčasném ukončení školy není nárok na prázdniny,
žák ztrácí status studenta dnem ukončení studia.

Doplňuji:
Já bych syna poslala na brigádu.

Další odpovědi
da ny

Od 3. 3 2016 ne
viz. ivzez
Pokud začne syn opět studovat, pak můžete slevu znovu získat.