Avatar uživatele
Registrovaný

Narok na dovolenou za minuly rok?

Dobry den,u soucasneho zamestnavatele pracuji od 7.12.2009(tzn.dosud), kdyz jsem se ptal na dovolenou za rok 2009, pry nemam na zadnou narok, jelikoz jsem neodpracoval 21 dnu za dany rok. Dekuji za odpoved. Petr M.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Zaměstnavatel má pravdu.

---------------------------

§ 214 zákoníku práce

Zaměstnanci(...) náleží dovolená za odpracované dny v délce jedné dvanáctiny dovolené za kalendářní rok za každých 21 odpracovaných dnů v příslušném kalendářním roce(...)

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast9h2.aspx

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

ZAMĚSTNAVATEL MÁ PRAVDU

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.