barvinci

Narodil jsem se v prosinci jmenuji se Petr kdy mám správně slavit svátek v únoru nebo v červnu?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vím,tak svátek se slaví po narozeninách a tudíž bys měl mít svátek v únoru.

Další odpovědi
Tiiit

co třeba ho slavit v únoru a i v červnu? ;)

hanulka11

Nic ti nebrání slavit ho 2×

irij

Jasně , v únoru a v červnu, ať si to užiješ!

Já...

Reaguji na odpověď „BARBAKANa“:

  1. nelze slavit svátek PŘED narozeninama…
  2. oba svátky (únorový i červnový) jsou PO prosincových narozeninách…

Dle mého si můžeš vybrat a nemusíš ctít 1.svátek po narozkách. Stejně obvykle nezávisí na tobě, ale na tvých rodičích, kdy ti ho vyberou… Stejně tak ty máš tu výhodu u tvých dětí…