BEAES

Národe český-spojme se!?

Co si o tom myslíte?
Národe český, spojme se!
#
# Národe český,
# naší vlastí se šíří vztek zoufalství a nedůvěra – konečně, můžeme si za to
# sami. Vláda nám ukazuje zdvižený prostředníček – pomož si občane sám!
# Zdravotnictví, doprava, vnitro, školství atd., korupce a skandály. Dokonce
# můžeš protestovat a není ti to nic platné, protože držet se koryta je
# lákavější, než PRACOVAT pro občana.
# Došli jsme tak daleko, že věříme i tomu: PENÍZE NEJSOU.
# Nenech se mýlit „národe český“
# Naše vláda vybere dost peněz na daních a i zdravotním i sociálním
# pojištění.
# Na území ČR byl v roce 2010 zjištěn počet obyvatel – celkem 10 526 685.
# Pokud bychom vzali z toho 5 500 000 lidí, kteří měsíčně odevzdají daně ve
# výši 4 000 Kč.
# Celkem: měsíčně 22 000 000 00­0,00 Kč
# ročně 264 000 000 0­00,00 Kč.
# Pojistné u zaměstnanců odvádíme 2×. Kdybychom vzali nějaký průměr i za
# podnikatele a měsíčně pojišťovnám odevzdali 3 000 Kč měsíčně (zde už
# odvádíme i za děti).
# Tak do kasy pojišťoven připluje MĚSÍČNĚ, za 6 000 000 pojiš­těnců – 18 000
# 000 000,00 Kč.
# Nejsou zde zahrnuty daně z nemovitosti, pohonných hmot, alkoholu a cigaret a
# další DPH.
# Opravdu si myslíte, že peníze nejsou? Nevěřte tomu a nesnažte se podléhat
# šíření paniky, o kterou této vládě jde.
# Myslíte si, že jeden člověk udělá málo? Podívej, ve které zemi se lidé
# spojili díky internetu a nenechali se vysmívat. Politik, vláda tě národe
# potřebuje pro tvoření HDP. Jako samostatná jednotka nic nezmůžeš, ale jako
# skupina, která má svobodnou vůli, ANO.
# Není třeba volit násilí. Jako jsou dny bez aut, přidej se ke dni bez médií,
# lékaře, léků, nákupů.
# Dne 1. 3. 2011 od nás odejde mnoho lékařů, je to jejich volba i právo. Kdo
# není lékař, neposuzuj. Uvědomíš si tím, jak jsi závislý.
# Dne 1. 3. 2011 jako jednota, my všichni společně!!!
# Přidejte se., jeden den bez médií (TV, rádio, časopisy, noviny), lékaře (ne
# akutní případy), nákup v lékárnách i obchodech.
# Jeden jediný den narušit onen koloběh peněz. Tak uvidíš, jak jsi mocný,
# národe český.
# * Je to pro tebe těžké?
# * Jsi tak moc závislý na 24 hodinovém nákupu, nevážíš si lidí, kteří tam
# pracují?
# * Jsi tak moc závislý a potřebuješ sledovat média plná lží a manipulace?
#

Dokaž, že ti o něco jde a připoj se na 1 den a to 1. 3. 2011
Kopírováno z e-mailu.

Odpovědi
ReHu

Také jsem ho dostala, myslím, že by to prodejci a překupníci pocítili.
Ale nevěřím lidem, že by to uskutečnili.
Myslím, že Češi jsou na toto slaboši.

anonym

Uz je na case se vzchopit.

gnr54

Já do toho půjdu a ráda.Aspoň si přečtu po dlouhé době knihu.V jednotě je síla.

jendahun

Nevěřím,že toto něco změní.Tady v tom bordelu už pomůže jenom něco radikálnějšího.Ten hnůj,co jsme si nakydali,se musí vyházet jedině vidlemi.Mám velké obavy,že s tímto by si už neporadil ani Franco.