bolak

Národ který dobrovolně vyhynul

Asi před 10 lety jsem četl jednu knihu, o národu kterej dobrovolně vyhynul. Lidi z tohohle národa byli napadeni jinou zemí, která si je podmanila a udělala z nich otroky. Zacházeli s nima jako se zvířatay, nicméně u těhlech lidí by byla veliká hanba spáchat hromadnou sebevraždu, možná to nějak souviselo i s jejich náboženstvím, a tak to udělali tak, že přestali mít spolu děti a během tří generací celej národ nenásilnou cestou vymřel, tak aby nemuseli žít jejich potomci staletí v otroctví a nebyla prolitá ani kapka krve. Vím že to nebyla fikce, že se to skutečně stalo, ale ani název knihy ani autora ani jméno toho národa už si nepamatuju. Nečetl to někdo z vás?

Nejlepší odpověď
zjentek

s tím vyhynutím to není tak snadné, pokud útočný národ znásilňuje ženy napadeného národa. Nečetl jsem, ale četl jsem toto https://sites­.google.com/si­te/misantropo­vacitarna/eut­hanasijska-cirkev a to je ten princip ,)