Národ jim! Vyhlásíme sbírku potřebným ?

http://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/vede­ni-cez-poprve-po-14-letech-nedostane-odmeny-potvrzeno/r~7d678b3­e110411e5ba38002590604f2­e/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=newsbox&ut­m_term=positi­on-4

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že nemají na pivko?
😉

Další odpovědi
pusinka50

Chudinky ČEZ, oni mají jen 22,4 miliardy korun zisku a musí se uskrovnit? Pracovala jsem před 7 roky ve Škoda Praha Invest, která je dceřinou společností ČEZ. Podnik ŚKODA Praha se rozmělnila do Škody Prahy Invest (a možná zakládají další společnosti). Ve ŠKODĚ PRAHA zůstalo jen asi 20 lidí, zbytek přešel do nově vzniklé společnosti Škoda Invest. Ale ta měla zakázané jakékoliv získy, musela být jen prodělečná!! To vím přímo od svého tehdejšího ředitele technického odboru (projektanti atd.). Aby ČEZ mohl vykazovat MENŠÍ ZISKY, než má ve skutečnosti díky tzv. „ztrátovým“ společnostem. Mám ještě něco dodat, aby lépe lidi pochopili, jak to ve zdejším státě funguje a jak dalece věřit mediálním zprávám??

setapouch

Nejsou potrebni ani „potrebni“. Vydelavaji na ceske statem vlastnene podniky pohadkove, proc by za to nemeli byt radne ohodnoceni?

Stale rikam, ze kdo ma jistotu, ze si k penezum pomuze legalne, nema potrebu krast (vyjimky jsou vsude).
Doplňuji:
Pohadkove vydelavajicim jsem myslel CEZ.

Pepa25

Tomu se říká dvě mouchy jednou ranou: Babišovi se podařilo ukázat směrem k šéfům ČEZu, kdo je pán + posbírat populistické bodíky* …

  • management ČEZu má velkorysý opční program na akcie – to je problém, ne tantiémy