Avatar uživatele
anonym

Národ jim! Vyhlásíme sbírku potřebným ?

http://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/vede­ni-cez-poprve-po-14-letech-nedostane-odmeny-potvrzeno/r~7d678b3­e110411e5ba38002590604f2­e/?utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=newsbox&ut­m_term=positi­on-4

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, gecco před 3240 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Myslíš, že nemají na pivko?
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Chudinky ČEZ, oni mají jen 22,4 miliardy korun zisku a musí se uskrovnit? Pracovala jsem před 7 roky ve Škoda Praha Invest, která je dceřinou společností ČEZ. Podnik ŚKODA Praha se rozmělnila do Škody Prahy Invest (a možná zakládají další společnosti). Ve ŠKODĚ PRAHA zůstalo jen asi 20 lidí, zbytek přešel do nově vzniklé společnosti Škoda Invest. Ale ta měla zakázané jakékoliv získy, musela být jen prodělečná!! To vím přímo od svého tehdejšího ředitele technického odboru (projektanti atd.). Aby ČEZ mohl vykazovat MENŠÍ ZISKY, než má ve skutečnosti díky tzv. „ztrátovým“ společnostem. Mám ještě něco dodat, aby lépe lidi pochopili, jak to ve zdejším státě funguje a jak dalece věřit mediálním zprávám??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Nejsou potrebni ani „potrebni“. Vydelavaji na ceske statem vlastnene podniky pohadkove, proc by za to nemeli byt radne ohodnoceni?

Stale rikam, ze kdo ma jistotu, ze si k penezum pomuze legalne, nema potrebu krast (vyjimky jsou vsude).
Doplňuji:
Pohadkove vydelavajicim jsem myslel CEZ.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Tomu se říká dvě mouchy jednou ranou: Babišovi se podařilo ukázat směrem k šéfům ČEZu, kdo je pán + posbírat populistické bodíky* …

  • management ČEZu má velkorysý opční program na akcie – to je problém, ne tantiémy

před 3239 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek