Kryšpín

Jaký je důvod nařízení z Bruselu o vybavení kadeřnic?

Zákaz nošení šperků, korálků, ozdůbek, vysokých podpatků pro kadeřnice, nemohu pochopit důvod. Vysvětlí mi některý odborník toto nařízení? Nemám v blízkosti holiče, tak mě místní kadeřnice trochu občas oškube, nevím, zda je to nařízení kvůli tomu, abych se nezamotal do korálků, nebo kdyby ztratila balanc, aby mě nezalehla. Pochopil jsem omezení zakřivení okurek a banánů, správný název voňavých tvarůžků, másla, který není máslo, rum není jako rum, ale toto nařízení potřebuji vysvětlit, musí to být opravdu závažný důvod, poněvadž každý členský stát zvolil a vyslal do Bruselu tu nejlepší vzdělanou elitu, která toto nařízení schvaluje.

Odpovědi
Hans51

Dovolím si požádat o číslo tohoto nařízení, pročtu si jej a poté Vám odpovím. Děkuji.

AmazedWolf

Místo toho aby v Bruselu řešili důležité věci, tak nám diktují blbosti, například co se může jmenovat pomazánkové máslo a co ne. Prostě banda kret*nů.

jamar28

Úřednická mimóza.

Kryšpín

Hans51, několik velmi důležitých věcí řešil Brusel, zákaz nošení šperků a podpatků kadeřnic, zákaz barevných obrázků na kojeneckých výživách, vliv klimatických změn na ženy, omezení příkonů vysavačů a.p., postačuje do vyhledávače naťukat nová nařízení a směrnice četl jsem v němčině, případně má o tomto solidní přehled Václav Klaus mladší.