Avatar uživatele
anonym

Narazili jste na někoho, kdo si osobně nepřál, aby mu bylo tykáno ?!

Vzpomněl jsem si na jeden rozhovor, u kterého byl nadřízený s podřízeným. Po pár větách se ten nadřízený se osopil na podřízeného se slovy: já si nepřeji, abyste mi tykal a už vůbec neoslovoval jménem, vy nevíte, že jsem PŘEDSEDA DRUŽSTVA ?! A ten bodrý tatík se švejkovským úsměvem mu odpověděl: já vím, Tondo. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, zjentek, gagaga, Putin před 3351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Roxana

Ano nadřízený v práci, ale mimo práci už mu to nevadilo 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Troufám si tvrdit, že takovéto postižení vlastní významností, důležitostí, jedinečností, výjimečností či nadřazeností, není nikterak neobvyklé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ano. Zjentek.
Pokud to někdo nesmazal dá se to vyhledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Mezi chlapama se to až tolik neřeší. Spíše ženy jsou v tomto směru konzervativní.
Mne osobně je to jedno, ovšem postupem let je pravda zda někdo mladší to tykání zneužívá jen aby se například před vrstevníkama předved. V tomto případě i nespokojenost dokážu dát najevo.

P.S.: Mosoj, nežaluj !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Dost často,dělal jsem na stavbách kde se běžně tykalo,tak že mě to kolikrát ujelo a oheň byl na střeše.Někdo je na to háklivý když se mu tyká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Když jsem chodil do první třídy, tak jsem učitelkám tykal, jedna učitelka to výslovně nesnášela a já pořád nevěděl co má za problém 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ja to mam naopak : ja kazdemu vykam, ale nevadi mi , kdyz me kdokoliv tyka..
:)
ja ale na tykani ( z me strany ) potrebuji nejdrive toho cloveka poznat , a pak se rozhodnu, jestli tykat budu, nebo ne..
skoro vsichni sousede mi nabizeli tykani, ale ja to vysvetlim vzdycky tak, ze ja jsem " blazen " , a ze to neni nic osobniho, ale ze si neumim jen tak potykat mezi dvermi…
a oni uz se potom nezeptaji :)
ale vari mi (obcas ), ..a nosi kolacky ..:p
mam vynikajici sousedy
at v Cechach, nebo v Nemecku ..

  • iv-

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

mosoj: masaji, nepřeji si, abys mě oslovoval Zjentek, když jsem jasný zjentek ..neumíš psát, nebo co? A vůbec, nepřeji si, abys mě oslovoval nikcem ;q
..raděj tady připíšu tý déčkový drštičky, než to zase „někdo“ špatně pojme, takže: ;DDDDDDDDD ..jsem prostě takovej, trotling v tom nehledej ;q

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Máš smůlu. Mně ve škole učili, že na začátku věty se píše velké písmeno.

před 3350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mosoji, ono tady tykat či vykat vyjde nastejno. 🙂

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek