anonym :D

Narazil jsem na problém při balení holek.

Zdravím! Snažím se sbalit jednu holku a tak jsem si zjišťoval nějaké tipy na internetu, abych byl nějak „vyzbrojen“, ale zarazily mě dvě věci. Tou první je, že bych holku nikdy neměl přemlouvat – např. když se jí zeptám, jestli chce ven a ona řekne, že ne, tak jí prý nemám přemlouvat ani se jí ptát, kdy bude mít čas apod., že to prý mám nechat být. Kdybych to prý nesplňoval, tak jí to pak prý může přijít, jako když jsem na ní závislý. Druhá věc je ta, že bych se nikdy neměl „obhajovat“ – např. řekne mi, že jsem blbej, tak se jí prý nemám ptát, proč si to myslí, říkat, že nejsem apod., ale prostě říct ano nebo to nechat být, což mi taky přijde divné. Má to tak být nebo to jsou jenom nějaké laické rady?

Nejlepší odpověď
elkon

No vidíš jak jsi vyzbrojen, tak se toho drž…a ušetříš si trapné chvíle.

Další odpovědi
Alesh

Obecně funguje efekt, že když tlačíš, tak ona couvá a naopak. Čili lehce hodím laso a pokud se nechytí, tak nic, čekám. Pokud má zájem, tak se ozve a pokud ne, tak prostě zájem nemá. Musíš zajistit, aby o tobě věděla, to je jasný (ženská, co o tobě neví, tě z principu nemůže balit, to je jasný), ale nesmíš bejt dotěrnej, to ji odradí. Jo, nějaké přemlouvání nefunguje, to budeš akorát za troubu. V podstatě podvědomě furt ženská chce ochránce, ne uplakánka, prostě ten co řekne, hele pojď sem, jdeme do kina. Jasný?
Jo, nějaký obhajování je tady takový divný. By mě řekla, že jsem blbej, tak se max. zeptám „A jo proč?“, teda záleželo by na situaci. Může to říct v situaci, kdy seš lehce nechutnej, pak bych se samozřejmě neptal, páč to je jasný, proč to říká. Ona to sice odsoudí, ale neboj, ženský jsou taky pěkný perverzačky, takže uvnitř se tomu třeba i zasměje a zaboduješ.
Obecně platí, že ženská nesmí být „nad tebou“, jinak si tě nikdy nebude vážit. Musíš být takový, aby k tobě vlastně vzhlížela, jinak si s tebou dříve či později vytře pr…st. 🙂 Zásada zní „nebejt trouba“! To si pamatuj.

alik360

Když tlačíš tak ti sice holka po určitý době možná řekne ano, ale bude to spíš takový to že už se tě chce zbavit. To ti nikdy nepomůže. Ale za se jak psal Alesh ( V podstatě podvědomě furt ženská chce ochránce, ne uplakánka, prostě ten co řekne, hele pojď sem, jdeme do kina. Jasný?) tak to zase úplně nemůžeš u každý.
Prosím tě jestli máš nějakou kamarádku holku tak se na to zeptej jí protože holka pozná u jiný na jaký kluky je a pokud žádnou takovou nemáš nějakou si najdi protože když se budeš radit jen přes internet nikdy tě k tomu nikdo nedokope.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Prostě já...

Jak se tak dívám na tvůj profil, tak kromě „zaseklého trnu v prstu“ tam nemáš žádné jiné otázky, než na toto téma. To můžeš jít na nějakou poradnu ohledně holek.