Vítek:)

Napsat jí první?

Čau lidi. Na Facebooku mi předevčírem napsala jedna holka a chvilku jsme si psali. Na fotce vypadala celkem OK. Zatím ji moc neznám, ale přišla mi že je celkem v pohodě. Druhý den už ale nenapsala a další taky ne, přitom byla online. Né že by mi to nějak vadilo, stejně ji neznám, tak o nic nejde. Ale přesto mi trochu vrtá hlavou, že mi nenapsala. Kdyby měla zájem si se mnou psát, tak by to přece udělala. Samozřejmě jsem mohl napsat i já, ale nechtěl jsem se vtírat, a moje hrdost mi to nedovolila. Myslíte že bych jí měl zítra napsat já? Nebo se na ni mám vykašlat?

Nejlepší odpověď
anonym

No – nevím, já vždycky balil holky v reálu…
😁
Ale když se mi líbila, tak jsem ´po ní šel´ – hrdost nehrdost…
A když se mi nelíbila – tak nic…

Další odpovědi
anonym

No já myslím, že chce abys jí napsal ty, jde o princip, kdo napíše jako první...... Asi chce vědět, že si ty chceš psát s ní, tak čeká až napíšeš...... a nebo zjistila že jseš blbec a už si s tebou psát nechce o.O
Neber to prosím tak, že jsi blbec, doufám že jsi mě pochopil..... :/

anonym

Ona ti teda podle všeho napsala jako první, ne? Tak jsi jí dnes měl napsat zas ty jako první, co furt čekáš? Ona má taky hrdost, jako ty, tak proč by měla vyvíjet iniciativu jen ona? Ona si přece taky může říct to samý – kdyby chtěl, tak napíše. Dej si spíš pozor na to, kdo to vlastně je.

Lorelai

Záleží na tom jaký stylem ti psala, jestli jako kámoška nebo jako že o tebe má zájem. Z mého pohledu bych očekávala, že napíšeš ty. Udělala první krok a očekává, že budeš pokračovat. I kdyby neměla zájem, ale tobě se s ní dobře povídalo, proč jí nenapsat? Řekni si důvody proč jí nenapsat a uvidíš.

Agneta

Už se na to vykašli. Nechce tě. Já to taky okamžitě poznám, když mi nějaký napíše, že není v pořádku(pokud to tak je), a to už právě jen v tak dlouhém textu, jaký ty teď máš. Tvůj text teď je ale OK. Asi jsi udělal nějakou „chybu“ (ne pravopisnou, ale třeba „puberťáckou“). Dej mi ten text k analýze, a já ti to povím :D