Gus_Fring

Napsali jste někdy nějakou knihu? Pokud ano, tak jakou?

Jaký žánr knihy to byl? Jak se jmenovala hlavní postava?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, několik. Jednu z nich jsem poslal i vydavateli, ale sotva jsem tak učinil, vypukla ta slavná pandemie a vydavatel přerušil činnost. Byla autobiografická ze studentských let, jmenovala se „Studentovy trhliny“ a šlo o snůšku absurdních povídek a skečí ze života studenta VŠ. K vydání mě ponoukala spousta „beta čtenářů“, tak to ještě někdy zkusím, až bude příznivější situace.
Prvotinu jsem napsal cca v 18–19 letech a byla žánrově podobná, ale tematicky diametrálně odlišná – o životě notorického silného kuřáka a doživotního panice (na rozdíl od té výše popisované byla laděná spíše tragicky a autobiografické prvky se v ní vyskytovaly jen tu a tam).
A pak by se u mě našla sbírka básní (inspirovaných tzv. tankami, japonskými pětivěršími).

Další odpovědi
Kelt

Napsal jsem pár pohádek ještě na základní škole. Vystupoval tam třeba upír Chechtal a pak sbírku básní. Ale bylo to jen jedno vydání, respektive jeden psaný exemplář.

RyuzakiKate

Nevím, jestli to sem úplně patří, ale píšu už nějaký čas příručku v rámci projektu Erasmus+. Hlavním hrdinou je Python (programovací jazyk).

Rokio

Ano, napsal jsem čtyři knihy.

  • Železné hory
  • Úvahy ze školního prostředí a povídky ze školy
  • Kniha o PC hrách
  • Naruto a Bleach

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.