nápověda pro práci s klávesnicí notebooku

potřeboval bych návod jak pracovat s klávesnicí notebooku HP když není připojená myš.

Nejlepší odpověď
Alesh

Doplním kolegu … některé ntb mívají vypínač pro tento tzv. touchpad (čti tačped). Pokud se nepletu tak HP ho umísťuje přímo k tomuto zařízení jako malé skoro neviditelné tlačítko. Takže pokud ježděním prstem po té plošce kurzor nejezdí, pak je potřeba zapnout touchpad zmiňovaným tlačítkem.

Další odpovědi
Michal Kole

Uprostřed klávesnice v dolní částě je 5×5 cm šedivá plocha a 2 tlačítka. Po té ploše jezdíte prstem a tím pohybujete kurzorem po obrazovce a tlačítka jsou stejná jako na myši. Taky lze klepnout do plochy pokud kurzor je na tlačítku na obrazovce.