Avatar uživatele
poa.li

Naplňuje vás vaše práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Elk, Meropa před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Naplňuje mně každá mnou dobře odvedená práce. Nezáleží na tom, co právě dělám, záleží na výsledcích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Ano. „Vyblbnu“ se dosytosti a práce má ještě k tomu smysl. Ale společensky naštěstí není moc uznávána, takže jí dělají lidi víc pro její význam a poslání než pro peníze – je mezi námi málo kariéristů.
Nicméně není to procházka růžovým sadem, ale často práce na hranici fyzických i psychických sil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Ano! Do práce chodím rád, už jsem na jednom místě 24. rok a jestli to vydrží, tak tam budu do důchodu, i když je to těžká a zodpovědná práce v nepřetržitém provozu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Maximálně 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Začátkem loňského roku jsem měla hroznou kliku, že jsem dostala příležitost dělat to, o čem jsem si ani vlastně nedovolila snít. Neuvěřitelně mě to bavilo, měla jsem ze sebe fajn pocit, že tématu začínám čím dál víc rozumět. Jenže práce byla jen nárazová a v létě skončila. Ale je šance, že bych mohla pokračovat v něčem hodně podobném a už dokonce samostatněji, což mě hodně láká, ale zatím nemám stoprocentně ověřeno, že o to bude zájem. A taky bude problém s časem. Ale moc doufám, že to půjde a že to ustojím – což asi znamená, že to opravdu dělat chci a že mě to tedy nějak naplňuje.
Obecně vzato ano, moje práce – teď už specializovaná – mě baví moc, i když občas přináší i docela nepříjemný pocity. A zároveň ze sebe mám občas zvláštní pocit, co jsem to za člověka, když mě zrovna tohle téma baví, ale pak to pustím z hlavy, a co – lidi mají zajisté i pofidérnější práce a pofidérnější zájmy, než je psaní článků o leteckých nehodách a jejich příčinách.
Ale nevím, jestli to dovedu dělat celý život. Každopádně zatím mi to dává všecko, co od práce chci – zájem, spoustu novejch informací, uznání, pocit, že dělám něco, co nedělá úplně každej.
Až jednou začnu mít pocit, že to vlastně k ničemu není a začnu mít pocit marnosti, zkusím něco jiného. Však život je o zkoušení… :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek