HZK

Používáte do pračky na řetěz tekutinou z obchodu pro cyklisty nebo na to máte jiné řešení?

Nejlepší odpověď
gecco

Přiznám se, že nepoužívám pračku na řetěz, peru jej rozpojený.
A na praní používám naftu s parafínem, ohřáté ve vodní lázni tak na 50°-60°C.
😉
Doplňuji:
Rigormortis – roznýtovávám-nýtuju…
😉

Další odpovědi
rigormortis

Petrolej…levný, čistí, maže…
Ty kapaliny mě přijdou že potom hodně vysušují a musím dávat potom jedině vazelínu, jelikož sprej mě to dost nepromaže a vyschne a potom vržu jak na ukrajině.

To rozpojování nevím, hodně píšou lidi že to tak dělají, ale nějak nevěřím těm rychlospojkám a pokaždé nýtovat se mě taky nezdá optimální.

střevo

Na řetěz tekutou trkutinou ž vobšodu pšo čiklišti ?Ahá tak tě prčka nemuže potrkať ?

mosoj

To kupuješ na Václaváku ?
Doplňuji:
Která mafie je nejlevnější.