náplň asistentky

mám dotaz jestli by jste mi mohli zaslat informace o náplni asistentky.jedná se o asistentku v církvi (místní sbor)

Nejlepší odpověď
Drap

V každém sboru to bude trošku jiné. Něco jako sekretářka, managerka a pod. Povinosti se mohou částečně lišit.

Další odpovědi
fablen

náplň asistentky – to zní vtipně 🙂, co bude mít asistentka za náplň práce jí vysvětlí vedoucí nebo nadřízený – je to dost široký pojem

Ivetka303

Nevím, co zní na pozici asistentky vtipně.. Je to úplně normální pozice.

Asistentka v církvi bude dělat běžnou kancelářkou činnost, která je potřeba