_Lucka_

Napíší mi v jiném městě nemocenskou?

Mám už druhý den horečku. Jsem v Praze, ale praktického lékaře mám v Brně a určitě chápete, že se mi nechce jet v takovém rozpoložení 300km. Vzali by mě na pražské poliklinice a napsali nemocenskou? Děkuji!

Odpovědi
mosoj

Koukej mazat k lékaři . Tady tě nikdo neošetří.

rouzi

Ošetří tě, ale nemocenskou ti nedá.
Zavolala bych svému lékaři, on ti řekne jak postupovat.
Protože tvůj lékař ti nenapíše neschopenku zpětně.
xxxxxxxxxxxx
Nemám zkušenost, jen tak uvažuji.

bastard92

Pokud je vám více než 50, tak nejspíše ne. Váš právník může upřestnit datum a místo. Ale v případě, že váš lékař je druhý, tak opravdu ne.

Dochy

rouzi: Neznám přesně podmínky. Jen mám jisté tušení, že PL může napsat neschopenku až 3 dny zpětně.

rouzi

Asi ano.