annas

Napíšete správně malý diktát?

Dostala _tvrzenku na peníze. _trávili spolu hezkou dovolenou. Brambory _hnily ve sklepě. _bírala _červivělá a _cvrklá jablka. _pestřili jsme si jídelníček houbami.
Doplňuji:
Standa napsal všechna slova správně, Ten … byl nepozorný, jedno slova zapomněl. Panenka se opravila.

Nejlepší odpověď
standa

stvrzenku
strávili
shnily
sbírala
zčervivělá
scvrklá
zpestřili

Další odpovědi
ten který je

Dostala stvrzenku na peníze.Strávili spolu hezkou dovolenou.Brambory shnily ve sklepě.Sbírala zčervivělá jablka.Zpestřili jsme si jídelníček houbami.

panenka

Dostala stvrzenku na peníze.Strávili spolu hezkou dovolenou.Brambory zhnily ve sklepě.Sbírala zčervivělá a scvrklá jablka.Spestřili jsme si jídelníček houbami.

Oprava slova místo spestřili má být zpestřili.

kropitko

ten který je…dobrý,ale zapomněl jste na ta scvrklá jablka

ten který je

A jejda,já byl ve škole vždy nepozorný.To jsem to ale pokazil.:-)

annas

Správnou odpověď vložím později. Rovnwž přidělím body.