Napíšete mi,prosím, 20 slangových výrazů?

Nejlepší odpověď
annas

Přidávám studentský slang:
Akáda – OA, anglina – AJ, baňa – 5, bajle – 5, výzo – vyzn., matura – mat. zkoušky, flastr – 5, drbárna – škola, biflovat – učit e, šprt – výborný žák, tělák – TV, helfer – nosí pomůcky, americké volno – volno, pakárna – škola, umí houby – nic neumí, nazupat se – naučit se něco těžkého, našprtat se – naučit se zpaměti, hnojárna – zemědělská škola, potíko – u maturity (připavuje se), intr – internát, literka – literatura.

Další odpovědi
hanulka11

Ťuťiš ⇒ něco roztomilého
škuchtle ⇒ škodovka
gymplák ⇒ gymnazista
brejkovat ⇒ delat Break dance
cajzle ⇒ pražák
sajtna ⇒ internetová síť
hihňák ⇒ záchvat smíchu
fujajáda ⇒ polévka
šublera ⇒ peněženka
hrnec ⇒ hodně
kapírovat ⇒ chápat
paragon ⇒ omluvenka
morko ⇒ moře
majžlovat ⇒ jezdit na snowboardu
mrkef ⇒ nuda
pařez ⇒ vánoční stromeček
zbytkožravec ⇒ zubař
brudr ⇒ bratr
švajneraj ⇒ nepořádek
kumula ⇒ pěkná holka
bajtovat ⇒ být na internetu
miska ⇒ přítelkyně
zagorky ⇒ drahoty

Zdroj: http://totik.blog­.cz/0707/slan­govy-slovnik-iv

quentos

áčko (=absence); banány ( = pyžamo); obršt (=plukovník), lajtnant (=poručík), drát ( = spojař) lauf (=hlaveň); sundat někoho (= sestřelit); koupit to (= dostat zásah); cívka ( = civilista) ; basista (= vězeň); drak, bažant (dva slangové výrazy pro nováčka); opušťák (povolené opuštění kasáren na víkend); politruk (politický důstojník); paragán (výsadkář) ; oška ( = ošetřovna); lampasák ( = důstojník) ; lapiduch ( = zdravotník); půllitry ( = vysoké boty) (z vojenského slangu)

kule ( = pětka), tasit někoho (= vyvolat k tabuli); prvák (=první ročník); prvňák (student prvního ročníku ZŠ); (ze studentského slangu)

zdroj (mj. a mimo vlastních znalostí): http://www.bskar­paty.cz/clanek­.php?id=66

dagry

A můžu se zeptat, k čemu je to, co ti tu bylo napsáno, dobré? Už teď si nepamatuješ ani jedno slovo.