K+R

Napětí a bolest svalstva.

Několik dní mě při každém pohybu bolí (jakoby táhne či pálí) svalstvo.Když jsem v klidu,necítím nic,ale jakmile jen zvednu ruku – je to jako bych zvedala 50 kilo – ruka mi těžkne a svalstvo se napíná.To samé s nohama.Těhotná nejsem,kliště jsem neměla,fyzickou práci jsem nevykonávala,tak už nevím,čím to může být.Jedinou změnou v poslední době bylo vysazení HA.Může to být třeba nedostatek vitamínů?

Nejlepší odpověď
Drap

Těch příčin může být celá řada. Pokud je to ve stavu jaký popisujete, nezbývá nic jiného než návštěva lékaře