alenad

Napadne vás k obrázku , vtipný komentář ?

Pěkně prosím , napadá vás něco hodně vtipného k tomu fotu ?

http://www.ga­tag.net/03/28/2­010/110000.html
Doplňuji:
hanulka11 není to vůbec špatný :) – hele mně napadlo :
Franta prej líp háčkuje , než ty ..... :)

Nejlepší odpověď
led

A:邻居,你认为在中国的捷­克新页面的响应?
B:恐怖,因为每个人都对我­们的产品将被要求在捷克共和国…
A:不要担心,他们会回答我们的信件!

Preklad:
A: Suseda, už ste si pozreli tú novú stránku českých odpovedí v činštine?
B: Hrôza, veď sa všetci budú pýtať na naše výrobky v Čechách…
A: Nebojte sa, budeme im odpovedať naším písmom!

Další odpovědi
bolak

„Františku, nějakej pitomec už nás zase fotí.“

hanulka11

.....Co to říkáš???,– vždyť jsi slíbil, že už toho necháš – stále jen sliby – už ti nevěřím.:D:D:D

dnes tu byly v otázkách samé nevěry .....tak mě to nějak napadlo:D:D

radce

„Hele, ale já ho vážně viděla s jinou !!!“

Damiana

Když už jsme u té nevěry, napadlo mě tohle…

Hele, já tě fakt miluju. Ty jseš tak hnusná, že asi budeš i věrná.

anonym

Kromě dvou makaků rhesus (asi) nevidím na obrázku nic vtipného. Prostě nemám moc ráda antropoformismus.
Doplňuji:
Ale možná, že jde o makaky červenolícé protože ti žijí v Japonsku, což odpovídá i popisu u fotografie.

pusinka50

Tak v tom duchu třeba: Tak už se na mě nezlob a nemrač se, ještě jsem si v životě nic neužil, furt jsem tu zavřený a to byla jen jednorázová bokovka, tebe miluju, pojď, uděláme si děťátko, jo?

led

ad Vlk z lesa,
všetká česť,
naozaj ide o japonskú verziu danej stránky a nie čínsku, ako som si pôvodne myslela… stránka má tri verzie anglická-japonská-čínska.

anonym

Spíše náhoda. Tak tohle jsem nevěděla a řídila se pouze podle těch makaků. Kdyby žili v Číně, tak bych psala o čínském písmu. Nemám zkušenosti.

anonym

.. jak jsi vloni sezral tu osetrovatelku, tak na tebe se prej ta amnestie nevztahuje !!

Damiana

😁

anonym

Damiano, moc se nesmejte, aby priste nebyla rada na Vas !
:)

Damiana

Jako „u vopic“?:-)

led

  • iv- prosím vysvetliť nechápavej, nerozumiem poradiu

kto bude koho?

anonym

to uz necham na tech dvou " opicich " :)