zjentek

Napadne někoho ještě větší lůzrporno českých obrazovek, než jakým je aktuálně pořad Výměna manželek?

Ještě větší lůzrporno, nežli je Výměna manželek.

Odpovědi
elkon

Na to se nedá dívat, nechápu, že někdo něco takového vůbec vymyslel.

aliendrone

Tohle ještě pořád dávají? :o To pamatuji ještě z dob, než jsem prolhanou bednu zrušil. ;) :D :D
Ehm, namátkou – pamatuješ soutěž „Big Brother“? Myslím, že by to byla SILNÁ konkurence, ale nwm to jistě. Netuším kam to až „výměna manželek“ dopracovala dnes. ;) :)

nyjono

No … vzhledem k probíhající diskuzi, která na mně občas někde vykoukne tento pořad pořád ještě někdo sleduje.
Proto i vysílají reprízy.

xiperio

Měsíc před volbami nebudou dávat ULICI. Protože lidi jsou z toho tak zblblí, že pak volí nesmysly.

Hlada

Prostřeno a dříve Vyvolení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.