jirka F

Napadlo vás někdy, kde spí v noci lesní zvířátka?

Já si myslím že si zalezou někam pod strom ale přesně nevím.

Napadlo vás někdy kde spí v noci lesní zvířátka?

Nejlepší odpověď
Kepler

To máš různé. Některá zvířátka mají nory či brlohy, jiná pelechy, další se svalí kdekoliv na suchém místě. Hlavně, že nemusí spát v panelácích s milými sousedy… Šťastní to tvorové!

Další odpovědi
zjentek

No v pelíšku přeci! Nebo na větvi!

Drap

Na tom neni nic k přemýšlení.Každé zvíře podle svých potřeb a zvyklostí. Ten kdo se jen trochu zajímá o přírodu ví velice dobře, kde jednotlivá zvířata nocují.

Kajoch

Nenapadlo.

Lilama

No, nejspíš někde v lese. Pod zemí, na zemi, na stromech.

mosoj

V pelechu. Zajíc v "pekáči"atp. Zkus se zeptat myslivců a ne na Odpovědích.
Keplere kupodivu máš recht. Ještě tak aby jsi byl mým sousedem.