Alesh

Napadlo by vás, že ze zasněženého kopce máte jet pomalu? 🙂

http://auto.id­nes.cz/skola-smyku-ch2-/automoto.aspx?c=A130125­_171047_automo­to_fdv

A já si doteď myslel, že když to klouže, že to mám co nejvíc rvát! 🙂

Odpovědi
huxa

no panejo :o vážně poučný článek pro všechny řidiče, fak že jo

beer

Kdysi jsem rád jezdíval v zimě po různých neupravovaných komunikacích a vyzkoušel si to. Takže ano.
Teď už auto ani nemám a je mi dobře ))

honza19hk

to je snad logický.Když to budeš solit dostaneš smyk.
Kdo tohle neví,by radši neměl lézt za volant.

Matthew

Spojka, nastartovat, jednička, divoký rozjezd, dvojka, světla, volantem vlevo vpravo vlevo, ruční brzda, zamávat sousedovi, přidat v zatáčce aby mě to vytáhlo, probudit se v nemocnici, těšit se na další jízdu v autoškole :D Tak jsem si představoval svoje první jízdy když jsem dělal autoškolu v největší zimě. :) Dopadlo to v cajku a jsem rád, že jsem měl alespoň první zkušenosti s autem na sněhu :)

gepik

Přijď se podívat. jak to vypadá o nás pod Zlochem za kluzka (sníh, námraza, voda…) Často ti nebudou stačit prsty na rukou při počítání těch, kteří to nevědí.