Avatar uživatele
jirka F

Napadlo by vás jít v této zimě do lesa a svléct se do půl těla a ještě k tomu se vyválet ve sněhu?

Nedělají tohle jen těžcí magoři.

Zajímavá 0 před 520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Ne, nejsem blázen. Nechci onemocnět. Zdraví je pro mě důležité.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Jednou jsme to s klukama udělali na chalupě, jen do trenek a šup dělat andílka do sněhu. Pak honem k topení. Byla to výzva, kdo prohraje v kartách. 🙂

Teď už bych to asi neudělal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud bych to potřeboval, tak proč ne. Pokud to neděláš půl dne, neonemocníš. Některým lidem to dělá přímo dobře, a otužuješ se tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Krátkodobé pováľanie sa po snehu na „Adama“ (alebo „Evu“) neuškodí. A potom sa rýchlo utrieť do sucha, rozprúdiť krv a hajde do tepla. Doporučujem.
Podmienka: neváľajte sa v špinavom snehu a tam, kde neviete, čo pod snehom je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

praktizováno na Smrekovici v Tatrách a v Permoně pod Kriváňom. Oba hotely mají/měli saunu s bazénem/jezírkem venku při lese, takže když sneží, blbnete a pijete … (nedoporučuji tuhle kombinaci). Ale proste to patří k určitému věku a srandě. Zažila jsem, a už nebudu opakovat..
Na Smrekovici jsem chytla šmyk na ledu a sedřená prdel, stehno a plavky za to nestojí… 😂 Jedinou radost měl ošetřující, hezky a často to převazoval a patlal mastičky 😁
Ale střízlivě – a mimo jezírka – určite ano. Dobrá zkušenost. Kouk na Wima Hofa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne. Nepatřím mezi takové otužilce. Sama určitě ne.
Z blbin jsem už nějak vyrostla….. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Fyzicky bych to dal,ale nemám důvod to dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Napadlo mne všechno možné, ale s realizací by to bylo horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Porkman

Ne, v žádném případě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek