jsemjá

Napadl vás někdy někdo?

Třeba okradl?

Nejlepší odpověď
Kepler

Okraden přepadením jsem nebyl, napadený jsem byl několikrát. Dokonce po mně i stříleli.

Další odpovědi
aliendrone

Je mým životním údělem, že mne MÁLOKDY někdo nebo něco napadá. Ale i to se občas (zřídka) stává. ;) :D :D

Zvidatel

Kolo mi kdysi čmajzli.

Hufnágl

Tak okradli mne předešlé vlády! A jestli mne někdo napadl? Nepamatuji si, že by se tak někdy stalo.

Rokio

Okraden jsem byl párkrát na základce. Někteří žáci mi brali školní pomůcky. Napaden jsem byl mnohokrát, a to hlavně na základní škole a na OA. Na ZŠ jsem byl terčem fyzické šikany a na OA to byla reakce na moji provokaci.