zoyulka

napadl mě sráb?těd sem si všimla jak se mi pono dělájí pupínky a odřeniny

Doplňuji:
po noze ach..jo co to znamená?

Nejlepší odpověď
anonym

Svrab je potvora,která se nejsnadněji pozná puchýřky mezi prsty na rukou.úporným svěděním při ulehnutí pod přikrývku-do tepla.Také se vyskytuje na měkkých částech těla-na břiše,vnitřní plochy paží a stehen,event.po­kožka hlavy atd. Spolehlivě se jeho napadení zjistí lab.vyšetřením po návštěvě kožního lékaře. Dnes je dostatek spolehlivých prostředků na lékař.předpis.Ve vašem případě pupínky a odřeniny nemusí znamenat svrab.Svrab se přenáší delším fyzickým kontaktem s napadeným člověkem( společné lůžko) nebo pobytem v napadených lůžkovinách,spacích pytlech,dekách atd. …:D

Další odpovědi
dudu

Bez ohledu na to, která osobnost se za tímto avatarem skrývá, podělím se o svoji již hodně letitou zkušenost, jak s tímto prevítem bojovat. Musím však předeslat, že moje rada na vyléčení je hodně riziková a léčebný účinek se nemusí dostavit!!
Takže svrab, který jsem kdysi chytil ve sprchách na internátě se mně velmi rychle podařilo zlikvidovat tak, že jsem napadená místa /prsty na nohou/ důkladně vytřel obyčejným savem. Sice to z počátku vypadalo docela hrozivě, oloupala se kůže na „ošetřených“ čapénkách, ale během několika dnů bylo po problémech a recidiva se nikdy nedostavila. Možná to byla náhoda a v případě následování každého důrazně varuji před možnými následkyl!!!

hanulka11

to asi z těch blbých myšlenek a otázek , teď tě ten sráb sežere
yukí vzpamatuj se …příští otázky ti smažu – protože jsou to nesmysly, už jsme zde o tom psali a ty ses neponaučila

Lucijej

Znamená to, že máš vyrážku nebo ses někde odřela.
Tady máš odkaz na svrab, dole je i video s chlapečkem napadaného svrabem.

Zdroj: http://www.kra­sojizda.cz/hle­dam-fotografie-na-tema-svrab-u-cloveka-krx-1051-6178-0qjak+vypada+svrab­.html