torpedo111

Mohl by být nějaký postih za napadení 16 letým 14 letýho?

Ahoj, mám dotaz, nedávno jsem se vrhl na jednoho kluka, kterýmu je 14 let, a mně je 16, jde o to že nadával mý příltekyni, a prostě mi ruplo v bedně, a začal sem do něj strkat, a pak padly i nějaký pěst… Prostě kluk dostal váalečky, a zajímalo by mě, co by z toho mohlo být, kdyby to dali na policii, předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Alesh

Pokud jsi mu nic neudělal, tak se tím zabývat nebudou. Pokud ano, pak hodně záleží co by to bylo, především, zda by to bylo trvalého charakteru a jak závažného. Záleželo by taky na svědcích atd.

Další odpovědi
anonym

Lidi se bijou jen když kolem nejsou svědci! V opačném případě si musíš dávat abys ho moc nepomačkal.

ivzez

Ano.