Boy 13

Napadaji holubi lidi?

Prarkrat se mi stalo, kdyz jsem sel po namesti, tak mi do obliceje primo vletel holub. Delaj to umyslne? Nastetsi se mi na posledni chvili vyhnul, ale kdyby do meho obliceje narazil, mohl by mi jeho drapy udelat na obliceji jizvu?

Odpovědi
Dochy

Bacha: Vraždící holuby!!! 😉

Ještě jsem neslyšel o násilnickém holubovi. Dokážu si představit nějakou složitější a nepřehlednou situaci kdy se holub vylekal a pokoušel se ulétnou z „obklíčení“. Ale tihle ptáci jsou zvyklí pohybovat se mezi lidmi a létat umějí lépe než většina lidí chodit. Pochybuju že by na někoho útočil holub drápy.

mosoj

Holubi na lidi kálí!