salsa verde

Nápad za miliony

Stalo se vám někdy že jste měli nějaký nápad, pustili jste ho následně z hlavy a za nějaký čas jste zjistili že někdo na tom stejném nápadu postavil úspěšný byznys? Můj případ: Před cca deseti lety kamarád koupil bagr. A najednou se vyrojilo množství kamarádů kteří si chtěli jen tak zabagrovat… a my jsme si dělali srandu že si dáme inzerát a budem to dělat za peníze. Zasmáli jsme se a pak to zapomněli. No a pak se začaly rojit zážitkové agentury…

Odpovědi
rybíz

Vymyslel jsem zlepšovací návrh v práci, který se pak záhadně ztratil a za několik let tam seobjevil podobný výrobek, mírně upravený. Nemusím podotýkat, že jsem za návrh nedostal vůbec nic.