patrikh1410

Chci natočit krátký film o naší škole. Nemáte nápad, co by ve filmu mohlo být?

Nápad na minifilm

Zdravím,
chtěl bych natočit film o naší škole(15 min cca). Jsem v 9. třídě a chtěl bych něco na styl jak jsme se tam měli a takovýhle věci. Bohužel mě nenapadá co by tam mohlo být.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
led

Malá reportáž:
Krátke zoznámenie sa so školou a jej históriou
predstaviť učiteľský zbor, hlavne učiteľov, ktorí vás učia a spolužiakov
nechať krátko prehovoriť nielen seba, ale aj spolužiakov, prípadne učiteľov, ale ako chuťovku aj upratovačku a školníka (na nich sa často zabúda) o tom, ako sa s vami natrápili
malá spomienka na školské vylomeniny, hlavne zo svojej triedy.
vhodný podmaz hudby prepojenej k jednotlivým sekvenciám
na záver nezabudni poďakovať všetkým, ktorí tvorbe filmu pomáhali
zvyšok nechávam na improvizácie počas nakrúcania
Žiadna sekvencia by nemala byť dlhšia ako 2 minúty

Další odpovědi
Edison

To je pak těžký… Chtít něco natočit a nevědět vlastně co… Právě jako ator bys měl být první, který ví, co do toho dát.

Drap

Ve filmu by třeba mohla být vaše škola.

ivzez

Natáčení filmu má smysl v případě,
že víš, co, nebo o čem bys měl natáčet.

Nemáš-li vlastní nápady, nech to jiným.