VerisekB

Nano pěna-použití, výsledky, vaše zkušenosti.

Dobrý den, máte nějaké zkušenosti s nanočističi, konkrétně s nano pěnou? Jakým způsobem ji používáte a jaké jsou výsledky úklidu pomocí nano pěny? Něco jsem o tom četla, ale zajímají mě opravdové zkušenosti uživatelů.

Odpovědi
mosoj

S obyčejnou pěnou se musím ohýbat, s nanopěnou jenom předklánět.

Noman

Pěkný den Veroniko,
a nano pěně se můžete hodně dočíst na internetu, ale pokud vás zajímají vyloženě zkušenosti, tak vám mohu říct, že je nano pěna je multifunkční ochranný čistič – univerzální čistící a impregnační prostředek pro hladké a nesavé povrchy. Ošetřený povrch se díky nano-impregnaci méně špiní, neumastí se a při dalším úklidu není třeba ji znovu nanášet, pouze ošetřená místa omýt vodou. Tady se dočtete mnohem více. My ji používáme ve firmě-úklidová služba- a jsme spokojeni.
Doplňuji:
Tady se dočtete více http://www.na­nopena.cz/na-cestach