anonim

nana kolik procent jsou spolehlivé babské rady na vyvolání menstruace dříve?

(myslím babské rady tedy teplá voda na břicho a alkohol)a o kolik dní cca přivolají menstruaci.díky dyštak mě opravte jsem tu nová.

Odpovědi
manhamaya

na 0%. Teplá voda nepomůže a alkohol spíš též ne. Mám menstruaci (někdy!) o něco dříve, když jím více sladší jídla a jídla bohatá na sacharidy. Jestli si menstruaci nechceš alespoň oddálit, tak rozhodně hodně nesportuj, nejez málo, nezvracej (třeba z toho alkoholu :D..častější zvracení menses oddaluje).