pizlicka

namoženy nárt na noze

kazdy den tri hodiny tancim.boli me nad prsty,jak se toho rychle zbavit?bez sportu nevydrzim dele jak den.
Doplňuji:
venkovane,ty se za mnou tahnes jak smrad:-)

Nejlepší odpověď
venkovan

Zkus několik dní tancovat dupáka. Tam se nenamáhaj tolik prsty a nárt.

Pizličko – pokud myslíš tím smradem ten zápach některých dam a pánů, který na sebe nanesou z různách dóz, skleniček a plechovek koupených v nějakém obchodě a při procházce krajinou se na nimi táhne na „sto honů“, že i ptáci na větvích omlévají a padají na zem, tak mi to zas tak neuráží.
Pokud myslíš smrad z uleženého hnoje, který vidláci vozí na pole, aby byla lepší úroda, lepší struktura půdy a tím lepší vsakování srážkové vody, nižší následky povodní a kvalitnější zásoby vody v podzemí, tak jsi mne potešila, protože to je smrad na kterém stojí základní existence lidí po tisíciletí a bude stát, až dojde ropa a tím i z ní vyráběný umělá hnojiva.

Další odpovědi
terry

Pokud bys tancovala denně, nohy by už byly zvyklé. Nesmíš je zpočátku přetěžovat.
Dej jim trochu času na regeneraci.
Tak jsem tančila a znám to.

darius

Budeš muset. Na noc si tam namaž Fastum gel, popř. Ibalgin (mast!) a omotat stahovacím obvazem..