Namalovat na zed

obraz misto tapety.Mam to udelat jen uhlem,ale mam obavu,ze se to bude mazat,nemam zkusenost poradite mi?A kdyby to nemel byt uhel,je na to neco jineho?Dik
Doplňuji:
To:Lucimio-mam snehobili podklad a libi se mi cerna kresba,neco jako(PEROKRESBA)je to kun-pegas a barevny snad ne.

Nejlepší odpověď
kropitko

Lucimia měla asi myslela barvou,jako barvou,ne zrovna barevnou,když potřebujete černou,tak samozřejmě černou,moje máma malova na zeď temperama. Ale když zajdete třeba do Obi,tak tam najdete i něco lépe vyhovujícího

Další odpovědi
anonym

Nejdříve bych si udělal podklad.Pod kresbu.Fixovat TO místo.Slabý roztok rostl.klihu,na­nášený fixírkou.Pak kresba.A když uhlem a ten je neklížený,takže by se jistě „máznul“ při nechtěném dotyku,znovu fixovat fixírkou.Ale velmi! opatrně.Nesmí se to „zlejt“! Radši 1000krát(přehá­ním),než to přehnat. Takové věci se vyplatí si někde zkusit,aby se poznalo,jak to chutná.Třeba sklep?

quentos

Příbuzná uhlu je třeba rudka a ta se nemaže (aspoň mně se nikdy nemazala). Ale na zeď jsem s ní nekreslil, to budete asi první ;{)=

Lucimia

Proč nemalujete barvou?

anetadela1

Já jsem holkám na zeď namalovala obrazy taky temperama a je to v pohodě.