Monyszek

Namalování se na modro

Tento rok mě čeká poslední zvonění a chtěla bych jít za tu ženskou z Avatara..Má někdo nějaký typ, čím se namalovat modře?

Odpovědi
venkovan

Já bych věděl. Jsou to přírodní barvy od žluté až po fialovou )tedy i modrou). Jen to trochu bolí, tak nebudu doporučovat.

Rocker

Prodávají se barvy na tělo,měli by je mít v papírnictví nebo ve výtvarných potřebách.

bubukaa

Barvy na tělo ale lepší je smíchat víc odstínů protože avatar není tak čistě modrý jako se barvy prodávají

led

Sú dostať malovátka na tvár pre deti. Vyzerajú ako vodovky. Sú bezpečné, zdraviu nezávadné a idú umyť vodou.