imiza

Nalezeni urcite osoby / LIDE

Zdravim, je to tak rok co jsem si psal s urcitou osobou na portalu lide.cz, ovsem nick jsem zapomnel a vzkazy se za tu dobu smazaly. A nyni bych ji potreboval nutne kontaktovat. Je nejaka moznost dozvedet se nick ? Treba i pres sprave ? Diky

Odpovědi
SeptikB

Pokud ta osoba alespoň jednou viděla tvůj profil (dost velká šance, když ti psala), najdeš ji v tomto seznamu:
http://profil­.lide.cz/TVUJ­NICK/statisti­ky/navstevy-na-mem-profilu/

TVUJNICK = tvůj nick na serveru lide.cz, je nutné se před tím přihlásit na profil.