Nalezená munice v lese.

Při dnešním sběru hub jsem našla u cesty pravděpodobně nějakou minu nebo granát.Vypadalo to jako větší rezavá plechovka s podivným aparátkem na „víku“. Samozřejmě jsem se toho nedotýkala,odvolala psy a rychle se vzdálila.Později mi došlo:Neměla bych to někde hlásit? Případně kde a komu? :D

Nejlepší odpověď
meTTax

Dobrý den,

Neprodleně volat PČR.

Zůstávám s pozdravem.

Další odpovědi
anonym

Okamžitě na bezplatnou linku 158 – policie ČR. Ti už se postarají o identifikaci a případně bezpečné zneškodnění.
P.S. Jinak tohle fakt není žádná sranda, komukoliv může jít i o život – mělo být v rubrice Právo a zákony.

venkovan

Odnést domu a dát tchýni, šéfovi, starostovi a podobně pod postel.
my jsme kdysi něco podbného vykopali ze země. Rozhodně to nebyl dobrý pocit, když jsme si uvědomili, že do toho "kameneů jsme tloukli krumpáčem, aby se ho povedlo vydloubnout. Že tan kamen je divnej jsme zjistili až když z něj odpadl jíl.