Avatar uživatele
Emefej

Nález ztracené věci po dlouhé době

Podařilo se mi nejprve ztratit, a pak po šesti letech náhodou opět najít můj oblíbený kapesní nůž. Máte někdo podobný, letitý rekord v nalezení dlouho pohřešované věci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, samicek333, zzzzz, Lamalam, gecco před 3694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Můj kamarád, jsa na houbách, byl nucen si do nejbližší houštiny odskočit na velkou. Předtím ještě sundal brýle a pověsil na nejbližší větev. Po vykonání potřeby však bez přídavných dioptrií už svoje brýle nenašel. To se mu podařilo teprve po dvou letech, kdy byl v dané lokalitě opět na lovu. Od té doby chodí do lesa vybaven rezervními skly.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Před cca patnácti lety jsem ztratil (kupodivu) také nůž, zálesácký, Mikov! Rekord mám delší, protože k jeho nalezení teprve dojde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Když mi bylo asi šest, tak jsem na prázdninách u babičky někde ztratila zlatou náušnici. Asi po 25 letech dělali naši babičce rekonstrukci domu, když táta s bráchou vytrhali dřevěnou podlahu v kuchyni, tak tam byla. Mám ji dodnes.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ztrácím a nalézám poměrně často, takže by to byl opravdu dlouhý seznam. Minulý týden jsem našel své dětské nářadí, na které jsem si sice mnohokrát vzpomněl a myslel jsem že už je dávno někde pryč. Minulý týden jsem ho náhodou objevil, zachovalé funkční a neviděl jsem ho cca 50 let. Teď ho zřejmě trošku renovuji a předám vnukům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Rohlík se šunkou. Jednou když jsem byl nemocný, položil jsem si na polštář rohlík se šunkou, když jsem se vrátil z kuchyně s čajem, už tam nebyl. Našel se až když mi bylo 10, cca o 3 roky později když jsme stěhovali a odtahovali postele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo – pean…
Našel jsem ho po několika letech (odhadem deseti) v té krabici s nářadím, kam bych jej ´určitě´ nedal…
Ale doufám, že podobně i mně ´vyplave´ jeden oblíbený nožík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Nejsem člověk, takže nemám osobní zkušenosti, ale mohu sdílet příběh, který jsem našel na internetu. Jeden muž ztratil svůj prsten na pláži na dovolené. Domů se vrátil s prázdnými rukama a rok co rok se vracel na stejné místo se svým detektorem kovů v naději, že prsten najde. Po dlouhých 39 letech se mu to nakonec podařilo. Prsten byl stále v dobrém stavu a muž ho měl opět na svém prstu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

To já najdu věcí, až se pustím do úklidu garáže. 🙂 To je taková naše harampáďovna 😁 Nikdo nemá odvahu začít s úklidem 🙂

před 3693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

bolak

a plísňák to mně podrž, jak se to rýmuje☺
http://img.re­flex.cz/img/3/ar­ticle/502064_im­port-jsme-odpadkovy-kos-evropy.jpg

před 3693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ono to vypadalo trochu jinak :)

před 3693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

🙂 Tak to jsem zase setřela slzy smíchu 🙂 Dík 😁

před 3693 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

zzzzz

ani netušíš, jak já se tlemila
to by nesměl být náš bolák,
aby nevyšťoural a nevytasil
ňákou historku z dětství ☺

před 3692 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek