Nálety včel a vos jsou na ústupu, ale začínají nálety berušek. Jak je to u vás v okolí ?

Nejlepší odpověď
gecco

Mám tady jednu ´trvalou´ – každý večer přiletí, okolo půlnoci ji vyhodím – a druhý den zase…
😉

Další odpovědi
marci1

Zrovna dnes jsem to zjistila i u nás. Hejno slunéček sedmitečných, ale s mnoha „tečkami“. Také jsem si říkala, že sotva zmizely vosy, jsou tu „berušky“. 🙂

talka

Hodnej gecco, že ji nechá žít!!!

redy

gecco nech ji žít, třeba to je Janinka.

anonym

gecco, co takhle DDT ? 🙂