Bedy

Naladili jste si už ČT art/ČT :D? Pokud ano, co na ty stanice říkáte?

Zdravím vás všechny, dnes odstartovaly tolik avizované stanice ČT:D a ČT art. Patříte též do té skupiny jako já, že si ty stanice na televizi nenaladíte, protože jste mimo dosah? Naštěstí jsem ČT art – tedy pořad Události v kultuře chytil na internetu a musím říct, že taková stanice tu chyběla. Nebo máte opačný názor a považujete to jen za další kanál? Pojďte se podělit!
Doplňuji:
Ono je problém s pokrytím multiplexu 1a. Více zde: http://www.di­gizone.cz/clan­ky/nemuzete-naladit-ct-d-a-ct-art-chyba-nemusi-byt-jen-na-vasi-strane/

Nejlepší odpověď
beer

Jiný názor, specifikujte, prosím

Ani nevím, zda mně to poskytovatel tv kanálů nabízí, nehledal jsem..nemám totiž sebemenší důvod ))

Další odpovědi
dudu

Obě nové stanice jsou pěkné

LucinkaLLL

Jiný názor, specifikujte, prosím

Nejdou nám naladit :( Taky to mohli nějak udělat, aby to šlo každýmu :)

mosoj

Jiný názor, specifikujte, prosím

Tyto stanice jdou naladit pouze tomu kdo je v dosahu multiplexu 1a ( někdy se mu také říká multiplex 7). Vysílačů moc není. Vysílají ale s vyšším výkonem než mux 4 ! Zkusím naladit vysílač Dyleň , neboť je v mux 1a vysílání ČT1 a ČT 2 v HD kvalitě !! Ještě jsem to nezkoušel.
Doplňuji:
Není o čem diskutovat. Informace o pokrytí multiplexem 1a nejsou pravdivé ba jsou lživé !!
Ještě větší nehoráznost je , že veřejnoprávní TV stáhne všechna dětská vysílání, mimo večerníčku, do D éčka a děti jsou bez zábavy.
Nechápu proč takováto stanice není v muxu 1 !!!! a ostatní ČT stanice v HD kvalitě nechť jsou v 1 A. Stejně 50 % obyvatelstva nemá ještě TV na příjem HD.

zelezo1983

ČT art je jen další kanál, ale ČT:D je pěkná stanice

CT:D sme naladili hned ze zacatku a nas malinky bobek na to rad kouka je to asi lepsi nez koukat na animacek kde to je pro vetsi deti spiz. koukl sem i na to art ale to je pro taky ty umelce no nic pro me takze jak pisete kanal

anonym

Jiný názor, specifikujte, prosím

Mám IPTV, takže poskytovatel je tam flákl. Ještě jsem se nedíval a dlouho nepodívám. Preferuji NGC, Discovery, Animal planet, Spectrum …

Poklička

Obě nové stanice jsou pěkné

sevos

Jiný názor, specifikujte, prosím

Doplňuji:
Znojemsko – nenaladím.

quentos

nenaladil, zato jsem slyšel pěknou story o vzniku tohoto loga.

ČT grafikům po ICQ: „Nazdar hoši, potřebujeme logo pro nový dětský kanál. Problém ale je, že nejsou prachy, můžeme nabídnout tak 20 táců. Jdete někdo do toho?“
Grafik 1: „Jste upadli, ne?“
Grafik 2: „Za takový prachy ani nezapnu PC…“
Grafik 3: „:D“
ČT: „Díky, to je to, co hledáme.“

Bedy

Logo špatné není a myslím si, že zapadá mezi loga ostatních stanic… ale jinak pěkný příběh…