Pavel1212

Nakupujete u Vietnamců?

Jestli ano, tak jak často? A jaké služby využíváte, tedy za co jim nejčastěji platíte – kosmetika, večerka, obuv na tržnici atp.?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Oblečení pro vnoučata ty to stačí rychle zničit.

Další odpovědi
Berušinka

Ne, teď už ne, dříve něco jo.
Kosmetiky bych se bála, abych nedostala nějakou vyrážku. Tu nakupuji v OC nebo v drogeriích, popř. v lékárně.
Do večerky nechodím – jídlo si nakupuji pouze v Globusu – alespon tam mají kvalitní maso, a pozor u Alberta – pokaždé když jsem tam koupila maso, tak smrdělo! HNUS!
No a oblečení už mají tak drahé, že i v tom Cáčku a Háemku vyjde levněji.

tom004

Ne.

Lyn

Ano… kosmetiku tedy nikdy, obuv taky ne, ale občas kalhoty, doplněk do bytu, jídlo ve večerce ano..

barnajka

Vyjímečně. Jejich jídlu nevěřím, kosmetika je (sprominutím) šmejd, boty rovněž šmejd (rovněž sprominutím). Některý oblečení jakžtakž chvilku vydrží, ale není to můj styl. A navíc mi vadí, když v tom stejným tričku/mikině potkám na ulici 50 dalších bab. To už si radši zajdu do sekáče, nemám s tím problém. Zboží je sice nošený, ale daleko kvalitnější – a hlavně originál!!! :)

GM

Teď už ne, ale když byly děti malé, oblékala se u nich celá naše rodina. Na butiky jsme neměli.

megahit

Kupuju u nich botasky a sandály na tábory – za 2 roky je odrovnám stejně jako značkové, takže se to cenově vyplatí.
Občas nějaké oblečení, ale teď už spíš minimálně.
Jinak kousek od našeho domu mají večerku, kam chodím když mi něco chybí na vaření. Potraviny prodávají stejné jako jinde, bohužel s cenami v supermarketech se nemohou měřit. Nicméně milejší prodavače, než jsou Vietnamci v té večerce jsem v půlce Brna nenašla, chodím k nim ráda. Kdyby měli nižší ceny, jinam nechodím.

anonym

v dnešní době se to ani nevyplatí,znám obchody kde je zboží lepší a kolikrát i levnější. např. zboží ve velkých obchodních centrech.Od Vietnamců nakupuji pouze potraviny ve večerce.

Ella

akorát v jednom obchůdku v Praze ovoce, vypadá krásně a když čekám na bus, tak neodolám :) Jinak občas u nás mouku, minerálku nebo tak, protože je to jediný obchod, který má přes týden po šestý a přes víkend po dvanáctý u nás ve „městě“ otevřeno… bych řekla, že tyhle dva obchůdky jsou mezi vietnamskými podnikateli světlou výjimkou v kvalitě – zatím jsem spokojená.

Boty si tam občas koupím do práce, protože ať už jsou od Vietnamců nebo od Bati, tak do tří měsíců jsou na vyhození i kdyby stály pět litrů…
Kosmetiku teda vůbec, to bych si netroufla :D

qwert7

Ne. Raději volím Bon prix,neckermann nebo blackcomb. Zajímavé, že když jsem si koupil u Vietnamců boty vydržely mi víc než z Rena :D

aloevera5

Občas, ale ne tolik jako dřív. Nakupuji tam malé bločky na psaní, sponky a gumičky do vlasů, spodní kalhotky (někdy mám štěstí a vydrží, někdy se mi rychle rozpadnou – bohužel to samé je když je koupím v C&A apod.).

Dřív jsem tam synovi kupovala, když rychle rostl trička, tepláky apod. Teď už ne. Hadry u nich jsou už dost drahý.

Nikdy bych u nich nekoupila elektroniku, věci do kuchyně/domácnosti, hračky pro miminka a boty.

Již delší dobu se i vyhýbám večerkám, které patří větnamcům. Nějak tam postrádám hygienu. Pokud není široko daleko jiný krám, tak bych je vzala na milost.

Jikra

Ano.Hadry a boty občas.Zeleninu a ovoce tak jednou týdně.

iceT

Když jsem bydlela na jiné adrese,tak za naším domem měli cosi jako večerku a tam jsem chodila pro drobnosti,co mi zrovna chyběly-mouka,cukr a takové.
Jinak si u nich ráda dám hotové jídlo,je to něco jiného,než naše kuchyně.
Kosmetiku ani v nouzi,oblečení už vůbec,oni dělají všechno na hubené a mezi ně se neřadím.Obuv pouze občas,a to tak akorát žabky,ty stejně za sezonu zničím,takže to mě pak tak nemrzí.

eLx

Už ne. V zelenině mě chtěli natáhnout, nikdy neodpustí ani korunu když člověku chybí – i přesto, že jsem jim nechával vždycky dýška -, a ani cenově se nevyplatí. Co se týče hadrů a jinejch věcí – většinou to jsou silně nekvalitní věci, takže se to fakt nevyplatí. Navíc, když to jde, radši kupuju CZ výrobky. :)

E.n

Proč ne i u vietnamců se dají ulovit pěkné kousky. Kdybych měla chodit od hlavy až k patě ve značkovém, přišlo by mi to dost divné. Ale na kosmetiku, boty a doplnky si většinou zajdu do drazsich obchodu

SuzanKa

Jako jo… poblečení budiš… je pravda, že děti rostou rychle a taky vše zničí. Ale teda v dnešní době… No, co bych tam teda rozhodně nekoupila, tak to jsou boty! Ty jedině kvalitní i za cenu, a jakou se prodávají.