Midoc

Nakupujete v obchodech potraviny bez obalu?

Nakupujete potraviny v obchodech bez obalu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Rád bych, ale u nás taková prodejna není.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ano, velmi často.

Gonfaloniér

Jistě. Ovoce, zelelnina, pečivo, ořechy, pokud mají na váhu. V řeznictví maso taky není v obalech, až když ho prodávají, tak ho zabalí do papíru. Někde mívají i nezabalené různé bonbony a čkoládové výrobky (např ořechy v čokoládě), takže i ty občas vezmu. Jsou i prodejny kavárny/čajovny, kde si můžeme libovolně nabrat čaj nebo kávu podle druhu a podle libosti – kolik chceme. Tam ale moc nechodím.
Ale při nákupu to skoro všechno balím do sáčků, zeleninu moc ne (jak kterou), ale většinu ovoce ano, ořechy a pečivo pochopitelně taky.

Drap

Samozřejmě také.

led

Nie, aj nebalené potraviny si dávam do obalu (sáčku, tašky)

Hufnágl

Ano. Ovoce i zeleninu.

dubraro

Jistě. Pečivo, zeleninu…