Avatar uživatele
Tali Vael

Nakupujete podle seznamu, nebo jen tak z hlavy?

Pochopitelně nemyslím tím, když jdete pro dvě nebo tři věci do místního krámku. Ale jdete udělat velký nákup do supermarketu, tak si sepisujete seznam, nebo tzv. jedete po poměti? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10, marci1 před 2981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Shef

já se přiznám,vždy si dělám seznam a podle něj jedu,bez něj se mi hodně často stávalo,že jsem bud na něco zapoměl nebo jsem koupil víc než jsem chtěl :)
Takhle podle seznamu,aspon vím co skutečně potřebuju :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já si píšu seznam i do místního krámku…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Randeolog01

Jak kdy, když mám v plánu velké nákupy třeba na 5 dní, píšu, když jdu jen tak, tak z hlavy :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám seznam a podle něho se řídím. Nenechám se zlákat kdejakou akci, slevami,…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Napíši si seznam těch „důležitých“ věcí, které potřebuji a pár věcí k tomu přidám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Píšu seznam.......­...někdy ho nechám doma,takže potom si ten seznam čtu v hlavě,mám tak trochu fotogenickou paměť.
Pokud zrovna mají něco,co jsem zvyklá kupovat,v nějaké slušné akci (ne o korunu levnější),tak to koupím taky. A třeba šunku většinou kupuju také tu,na kterou je zrovna akce.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

seznam mám v hlavě a k tomu vezmu něco, co mě zrovna napadne. nerad nakupuji s přítelkyní. ta mám také svůj seznam v hlavě, ale ten seznam obsahuje většinu nepotřebných věcí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, já si seznam vedu. Seznan zboží, které mám nakoupit, je důležitý, protože tak nekoupím zbytečné věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud možno do supermarketů vůbec nechodím. Nakupuji podle současné potřeby a to si stále ještě pamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Vždy bez seznamu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek