Tali Vael

Nakupujete podle seznamu, nebo jen tak z hlavy?

Pochopitelně nemyslím tím, když jdete pro dvě nebo tři věci do místního krámku. Ale jdete udělat velký nákup do supermarketu, tak si sepisujete seznam, nebo tzv. jedete po poměti? :)

Nejlepší odpověď
Shef

já se přiznám,vždy si dělám seznam a podle něj jedu,bez něj se mi hodně často stávalo,že jsem bud na něco zapoměl nebo jsem koupil víc než jsem chtěl :)
Takhle podle seznamu,aspon vím co skutečně potřebuju :)

Další odpovědi
gecco

Já si píšu seznam i do místního krámku…
😉

Randeolog01

Jak kdy, když mám v plánu velké nákupy třeba na 5 dní, píšu, když jdu jen tak, tak z hlavy :)

anonym

Mám seznam a podle něho se řídím. Nenechám se zlákat kdejakou akci, slevami,…

marci1

Napíši si seznam těch „důležitých“ věcí, které potřebuji a pár věcí k tomu přidám. 🙂

hanny 2

Píšu seznam.......­...někdy ho nechám doma,takže potom si ten seznam čtu v hlavě,mám tak trochu fotogenickou paměť.
Pokud zrovna mají něco,co jsem zvyklá kupovat,v nějaké slušné akci (ne o korunu levnější),tak to koupím taky. A třeba šunku většinou kupuju také tu,na kterou je zrovna akce.

anonym

seznam mám v hlavě a k tomu vezmu něco, co mě zrovna napadne. nerad nakupuji s přítelkyní. ta mám také svůj seznam v hlavě, ale ten seznam obsahuje většinu nepotřebných věcí 🙂

Rokio

Ano, já si seznam vedu. Seznan zboží, které mám nakoupit, je důležitý, protože tak nekoupím zbytečné věci.

Drap

Pokud možno do supermarketů vůbec nechodím. Nakupuji podle současné potřeby a to si stále ještě pamatuji.

Lamalam

Vždy bez seznamu.