Nakupujete podle ceny – nejlevnejsi …nebo srovnavate cenu tu dole ( malickym pismenkem a cislem ) kolik je

cena za 1 kg , nebo litr. ? Ja to druhe. A take lezu v supermarketu malem po 4 , protoze vim , ze dole je zbozi nejlevnejsi. 🙂 Zn : sporilek -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dívám se na ceny za kilo nebo za litr + kvalita.Ne pokaždé kupuji to nejlacinější.

Další odpovědi
iwetax

První si všimnu nejlevnějšího a pak čtu kolik toho je. Zrovna včera byla na chodníku tabule : Dnes jahody 17kč!!! Když jsem přišla do krámu tak jsem zjistila, že 17kč je za 100gramů. Takže kolik toho za tu cenu je sleduji.
Doplňuji:
Hanulka- souhlasím, kamarád dělá v mlékárně a tam dělají mléka zn. tesco a ave. A je to to samé mléko co prodávají pod značkou své mlékárny.

hanulka11

Pokud věc potřebuji, tak až tolik na cenu nekoukám,ale využívám zboží které si supermarkety sami balí /pouze je horší obrázek či jednoduché balení …ale je stejné kvality jako to dražší./

iceT

Taky se dívám co kolik stojí,a myslím,že mám celkem přehled v běžných potravinách,ale pokud si chci fakt pochutnat,tak se na cenu moc neohlížím.Zrovna včera jsem dělala rizoto,víte že bez sýra to nikdy nebude ono-tak jsem kupovala goudu.V nejme­novaném super hyper marketu stojí okolo 180 až 200,a v jiném ji měli v akci za 117.No,možná se kvalitativně nevyrovná tomu dražšímu sýru,ale oni ji tam mají jen v balení po skoro půlkile,což se mě zdá moc pro dva lidi,ale když si to tak přeberu,tak to zase není tak špatnej kup.
Jinak se samozřejmě snažím šetřit taky,ale na některých věcech se to prostě nevyplatí.

johana 56

Podle gramáže,větší balení je vždy cenově výhodnější.Snažím se využívat slevové akce,někdy se nestačím divit,jak právě ty kvalitní a drahé výrobky mohou být tak levné.