Nechápavé

Nakupujete dražší věci na splátky??

Nejlepší odpověď
iceT

Ne, zastávám si názor, že pokud si danou věc nemohu koupit za hotové, tak kupovat ji na splátky je blbost. Na druhou stranu, chodím do jedné zastavárny, kde mi na splátky prodají, pokud nemám celou hotovost. A ještě mi udělají lepší cenu.

Další odpovědi
Drap

Ne, nikdy. Kupuji jen to na co mám a co si mohu dovolit.

lexx

NEVER !!! to je cesta do pekel a doživotního zadlužení.

arygnoc

nie.

😉

briketka10

Nikdy vždy si ušetřím.

ReHu

Jak kdy.
2 mega na účtě běžně nemám, tak splácím bydlení.
Kdysi dávno jsem potřebovala ledničku, v létě, tak jsem to řešila Multiservisem. Ani nevím, jestli ještě existuje.
Obecně jsem proti, ale pokud člověk potřebuje pračku a je schopný splátky platit a rodina pomoct nemůže, v potoce se pere blbě.
Jsem ale zásadně proti půjčkám na dovolenou nebo vánoce.
A auto?? Jde o to, jak nutně ho potřebuješ.