JájsemRaibek

Nakupoval někdo z vás na serveru banggood.com a jaké jsou vaše zkušenosti?

Odpovědi
ozzius

Nevím jak ovládáš angličtinu, ale první výsledek Googlu říká, že má 2/5 hodnocení, většina dává 1 hvězdičku, jen někteří 5. Spousta lidí uvádí, že jim nepřišlo zboží, přišlo jiné nebo nepřišlo vůbec a ani kompenzace za něj.

Zdroj: google.com

Vojta24

ano, koupil jsem tam kdysi 4 telefony v časových rozestupech cca 1 roku. Tehdy ještě bylo hodně výhodné brát je z Číny protože k nim Česká Pošta automaticky nelepila ten svůj mizerný poplatek za proclení a nedoměřovali DPH. Dnes už se to tam skoro kupovat nevyplatí. Ale osobně bych ten shop hodnotil jako spolehlivý. Vždy doručili co měli, trvalo to – třeba i měsíc, ale nakonec to vždy přišlo.

Je ale důležité, kdykoliv platíš kartou v zahraničí používat takovou kartu která má mezibankovní směnné kurzy €<->kč a $<->kč, protože většina bank u nás ty kurzy má hodně nevýhodné a dost tak přeplatíš (ideální je na to karta Revolutu mrkni sem https://www.sve­tandroida.cz/re­volut/ ) revolut ti pro každou platbu umí vygenerovat novou kartu a po platbě ji hned zruší, což prakticky znamená, že i kdyby eshop přepadli hackeři, nikdy ti nic nemůžou ukrást, velká výhoda.

mosoj

Ano. Nakupuji již mnoho let. Vždy vše přišlo. Pokud zboží bylo vyprodáno, peníze vrátili na účet. Kartou neplatím, používám účet PayPal. Peníze si tam kdykoliv převedu ze svého běžného účtu ihned a bez problémů. Převádím jenom tolik, kolik potřebuji na zaplacení. Navíc PayPal zastupuje tuzemská banka, takže komunikace bez problémů. Poslední objednávka za cca 250 Kč ještě díky koronaviru nepřišla, byla ale zřejmě ukradena v ČR při doručování. Podle trasování přišla do ČR a byla doručována.

J.P.2023

Rozhodne nedoporucuji komukoliv zde neco nakupovat,pokud zbozi prijde poskozeno NEVRATI vam penize.